הגרלה

תוצאות הגרלה

הגרלה > הגרלות מפעל הפיס > תוצאות הגרלה

אלו שמילאו טופס של הגרלות מפעל הפיס יחכו בקוצר רוח לפרסום תוצאות הגרלה. במאמר שלפניכם תגלו מידע כמו מתי ואיפה מתפרסמות תוצאות הגרלת צ'אנס או 777 ומידע דרוש נוסף. עוד כילדים אתם בטח זוכרים איך הסתכלנו בטלוויזיה על תוצאות הגרלת הלוטו, וחיכינו בכיליון עיניים שעירית ענבי תכריז מה הוא המספר הנוסף. יש דרכים נוספות לדעת מהן תוצאות הגרלה של הפיס מבלי להיצמד למרקע הטלוויזיה. מי שלא מחזיק במכשיר טלוויזיה ביתי, יוכל אף לצפות בתוצאות הגרלת הפיס בערוץ הגרלות חדש בשם "ערוץ פיס" שמספק מפעל הפיס. בערוץ משודרות בשידור חי תוצאות הגרלת צ'אנס, תוצאות הגרלת פיס 777 ותוצאות הגרלת הלוטו. באמצעות נגן המדיה של מיקרוסופט אפשר גם לצפות בארכיון שם שמורים צילומים של תוצאות הגרלה. כאן תמצאו מדריך מקוצר איך להתעדכן במהירות בתוצאות ההגרלה, אם באמצעות חשיפה מהירה לתוצאות הרשמיות של הפיס באתר האינטרנט הרשמי של מפעל הפיס, ואם באתרים אחרים המציגים תוצאות הגרלה.  

פרסום תוצאות הגרלה

מפעל הפיס מציע שורה של הגרלות וכל תוצאות הגרלה מפורסמות בנפרד עבור כל סוג. תוצאות הגרלת לוטו ותוצאות הגרלת דאבל לוטו יפורסמו פעם בשבוע, ואילו תוצאות הגרלת צ'אנס והגרלת 777 יפורסמו מדי יום. באתר האינטרנט הרשמי של מפעל הפיס יש אפשרות להירשם לרשימת תפוצה של הפיס ולקבל עדכונים לכתובת הדואר האלקטרונית האישית בנוגע לתוצאות ההגרלה במהירות. בדרך זו, ניתן לקבל תוצאות הגרלה מעודכנות, תוצאות הגרלת דאבל לוטו, תוצאות הגרלת צ'אנס או תוצאות הגרלת פיס 777 בנפרד, או את כלל התוצאות בהגרלות השונות. אתרים אחרים מציעים לשלוח למי שנרשם ברשימת התפוצה שלהם את תוצאות הגרלות מפעל הפיס במלואן, או על פי העדפה אישית של הגולש. בדרך זו ניתן גם להתעדכן במבצעים של מפעל הפיס, לקבל תוצאות של הגרלות ומן הסתם להתעדכן גם בתוכן שיווקי.  

תוצאות הגרלת מפעל הפיס

האתר הרשמי של מפעל הפיס מציע להיחשף לאותן תוצאות הגרלה של מפעל הפיס גם באמצעות SMS שנשלח לטלפון הנייד. מי שיש לו קוצים בישבן, לא נמצא ליד מחשב ורוצה לדעת על תוצאות הגרלה ברגע שהן מתפרסמות, יוכל לעשות שימוש בשירות זה ולהתעדכן במהירות בתוצאות הגרלת פיס 777 או תוצאות של הגרלת הצ'אנס הנערכות מדי יום. קיימים אתרי אינטרנט נוספים אשר מציעים עדכונים של תוצאות של הגרלת הפיס באמצעות SMS . האתר לוטו מציע שליחת SMS אחרי כל הגרלת לוטו, גם לאחר הגרלת דאבל לוטו, בעלות של 1 ₪ להודעה. ניתן לקבל גם מסרון עם תוצאות הגרלת צ'אנס וכן, עם תוצאות הגרלת פיס 777 בשירות זה. תוצאות ההגרלה של מפעל הפיס מפורסמות, כידוע, גם בעיתונות היומית, וניתן להתעדכן גם שם. במידה ואתם ברי המזל וזוכים באחת משפע הגרלות הפיס, תוכלו לאסוף את הפרס בהתאם לסכום הזכייה. במידה וזכיתם למשל בפרס הראשון של הגרלת פיס 777, נאמר בסכום של כ-2.5 מיליון שקל, תוכלו להפקיד את הטופס הזוכה במפעל הפיס ולקבל את סכום הזכייה בהגרלה תוך שלושה ימי עסקים. בעיקרון, הזכיינים מחויבים לשלם עד 350 ₪, וניתן לפנות אליהם גם בסכומים עד חמשת אלפים ₪. סכומים גבוהים יותר עד סך של 54,960 ניתן לקבל אצל המשווקים האזוריים. תוצאות של הגרלות המביאות לזכייה בסכומים גבוהים יותר עד לסכום של מיליון ₪ ישולמו על ידי הפיס בצ'ק מיידי לאחר אימות הזכייה. סכומי הזכייה מפתים, ומעוררים רצון לדעת מהן תוצאות של הגרלת הפיס קרוב ככל האפשר למועד ההגרלה, בין אם אלה תוצאות הגרלת צ'אנס, תוצאות הגרלת 777 או תוצאות הגרלת לוטו או הגרלת דאבל לוטו. תוצאות הגרלה שמתפרסמות תמיד מבשרות על איזה זוכה מאושר. בקרוב אצלכם!